welcome to
Yellowlair Oats

#1 (18.10.2021, 18:05 )

Poszukuję dla mojej zimnej suki uroczej pani:
- klientów, związanych czy to z podatkami czy różnego typu spraw związanych z finansami
- znajomych, czy to z pracy, czy kawiarni czy nawet internetu
- może to zabrzmi dziwnie, patrząc na tą panią, to poszukuję dla niej też przyjaciół!
#2 (21.10.2021, 16:31 )

Jeżeli Isabelle lub Meredith pasują na znajomość dla kogoś z Twoich postaci, zgłaszam się z przyjemnością! ❣ Widzę głównie możliwości u Isabelle i Theo. Przeczytałam, że zajmuje się prawem podatkowym, a Isabelle myśli o rozkręceniu własnej restauracji, więc może szukać porad od strony prawnej i do niej trafić?
#3 (22.10.2021, 11:03 )

@Isabelle Ramsey Teosia chętnie pomoże Isabelle i w kwestiach finansów ogólnie i od strony prawnej! Może to zrobić i zawodowo, ale też możemy uznać, że znają się i są kumpelami! To już jak wolisz. Możemy pomyśleć jakby mogły się poznać i jak to by można było jeszcze pociągnąć... chyba, że wolisz rozwój relacji zostawić fabule, to też ok.

Czytając kartę Meredith znalazłem coś co pasowało by w sumie też do mego Cathala! Aż pozwolę sobie zacytować fragment!
"Lubi pić, nie boi się wymyślnych trunków i jak na kobietę ma mocną głowę." No prawie jak Cathal! Co prawda on nie jest wielkim zwolennikiem imprez, a jeśli już pić to w domku w małym gronie. Ale pić lubi i ma też mocną głowę.
#4 (28.10.2021, 14:51 )

Pojęcia nie mam czy któraś z moich postaci ma potencjał, żeby zapoznać się z Theodosią, ale mimo to macham do niej na powitanie! 😃
#5 (08.11.2021, 11:20 )

@Ellie Holmes

Ellie mi pasuję na znajomą dla Teosii! Taką z sporą szansą na przyjaciółkę, która swoją pozytywną energią i uśmiechem sprawi, że "zimna królowa" nieco zmięknie i zmieni się na lepsze! Może stanie się dzięki niej cieplejsza i bardziej ludzka? A może nastanie cud i jak zwierzęta w wigilię mówią, to Teosia stanie się na jeden dzień w roku bardziej empatyczna? XD
#6 (10.11.2021, 16:46 )

Kumpele, o tak! ^^ Isabelle jest w mieście właściwie nowa, tzn mieszka tutaj od pewnego czasu, ale na początku siedziała głównie w domu i nic nie robiła, później był lockdown, więc ma mało znajomych i szuka różnych sposób, aby poznać nowych ludzi. Nie mam teraz pomysłu, ale dla zabicia nudy albo szukania towarzystwa mogła pójść dosłownie wszędzie, gdzie mogła poznać Teosię! 😂
Meredith za to chętnie napije się z Cathalem! 😂 Z nią jest podobnie, mogli poznać się dosłownie wszędzie. Różnica tylko taka, że Mer mieszka w Yellowlair Oats od dzieciństwa i zna każdy zakątek. Też mogła poznać go wszędzie. ❤
#7 (13.11.2021, 12:03 )

@Isabelle Ramsey

Teosia to też troszkę odludek w sumie! Mogły się poznać w jakiejś kawiarni? Akurat przy Teosi było jedyne wolne miejsce i Isabelle się dosiadła? I tak od słowa do słowa załapały, że całkiem nieźle się im rozmawia? Zawsze jakiś fajny kontakt na pogaduchy! Czy to przez fon czy na kawusi kolejnej!

Cathal przeprowadził się do miasta jakiś rok temu, ale mogli się spotkać w sumie w jakimś większym sklepie? Na dziale z alkoholem? On z rozkminą co kupić, a ona mu pomogła? XD
#8 (13.11.2021, 19:18 )

To Ellie przyjmuje wyzwanie! 🤣
#9 (14.11.2021, 13:43 )

Meredith jako specjalistka od procentów to jest coś, czego jeszcze nie było, ale wyjątkowo do niej pasuje. Mogli się tak poznać, świetny pomysł! 🤣 Do Isabelle też pasuje mi opcja, że przysiadła się do kogoś i zagadała. Jest zdesperowana, żeby zdobywać znajomych w nowym miejscu, więc jak najbardziej mogła to zrobić i może wyciągać Teosię na kawusię regularnie. 😁
#10 (30.11.2021, 22:39 )

@Isabelle Ramsey jestem ślepotą! Przepraszam, że z tak dużym opóźnieniem! Wspólne kawusie zawsze na propsie! Po sesji zgłoszę się po jakiś wątek jeśli będziesz miała ochotę zagrać! <3

@Ellie Holmes Super <3 Może kiedyś uda nam się zagrać <3

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości